Bir telefon kadar yakınız!
0 354 217 20 23
Dil Seçin

Çağrı Park Üretim Hattı

Çağrı Park olarak, üretimimizde kullandığımız ürünlerin tamamında çelik konstrüksiyon üzeri minimum 3 ayrı kat fiberglass malzeme kullanıyoruz.  Bilinen uygulamalarda, köpük dolgu işlenerek üzeri fiberglass kaplanmakta yahut kalıptan çıkarılan ürünler hiçbir şekilde çelik konstrüksiyon ile desteklenmeden uygulama alanına kurulmaktadır. Bu tarz uygulamalar, görsel olarak kullanıcıları tatmin etse de, uygulama alanlarımızın dış mekan olması sebebiyle kısa sürede kırılmakta, vandallığa maruz kaldığında gerekli mukavemeti gösterememektedir.

Çağrı Park olarak, Temalı Oyun Gruplarımızda, Temalı Park Ekipmanlarımızda ve Masal Parkı Ekipmanlarımızın tamamında ürünlerimizin ana hattını çelik konstrüksiyon ile oluşturmakta ve bu konstrüksiyondan takviye alarak son kalıplama işlemimizi yapmaktayız.

Üretilen son ürün, boya öncesi hazırlık aşamasında otomotiv sektöründe kullanılan çelik macun vasıtasıyla dayanıklı hale getirilmekte ve boya kalitesinin artması için kumlama işlemine maruz bırakılmaktadır.

Yapılan kumlama işleminin ardından yine otomotiv sektöründe kullanılan akrilik boya ve boyanın dış mekan koşullarına karşı uzun yıllar özelliğini kaybetmemesi için akrilik vernik ile temaya uygun şekilde boyama işlemi yapılmaktadır.

Çağrı Park, sahaya uyguladığı her ürünün çok önemli bir referans olduğu bilinciyle süresiz servis hizmeti sağlamaktadır.

Kuruluşumuz olan 1996 yılından itibaren, başarılı bir ivme ile kapasitemizi arttırabilmemizin sebebi, bu bilincin bizlere kazandırdığı siz değerli müşterilerimizdir.