Bir telefon kadar yakınız!
0 354 217 20 23
Dil Seçin

Çocuk Parkı Fiyatları

Anasayfa » Çocuk Parkı Fiyatları

Çocuk Parkı Fiyatları

Çoçuk Oyun Parkı fiyatları, bu hususta arama yapan tüm müşterilerin öncelikli merak konusudur. Bu kadar büyük ve komplike yapıların imalat süreçlerinin kapsamlı oluşu çocuk oyun parkı ürünleri almak isteyenler için bir soru işareti oluşturmaktadır. Oyun Parkı fiyatlarını etkileyen etmenleri irdeleyelim.

Çocuk Parkı Fiyatları

Çocuk Oyun Parkı Oyuncaklarının Fiyatlarını Etkileyen Etmenler;

Çocuk Oyun Parkı ürünleri, onlarca farklı malzemeden üretilebilmektedir. Bunlar çoğunlukla çocukların sağlığına hiçbir zararı olmayan materyallerdir. Temel olarak çocuk oyun gruplarında Metal, Ahşap, Fiberglas Kompozit, Polietilen, Kauçuk, PVC vb. gibi bir çok hammadde kullanılmaktadır. Bu ham maddelerin bir çoğu maalesef dövize endeksli olarak sürekli değişkenlik göstermektedir.

Mevzu bahis çocuklarımız olduğu için hiçbir şekilde geri dönüşüm ürününe ya da düşük kalite ham madde kullanımına yönelmeyen firmalar için de hammadde önemli bir maliyet kalemi haline gelmektedir.

Oyun Parkı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Temel olarak  tek kuleli çocuk parkı metal ham maddeden üretildiğinde 8.000-15.000TL fiyat aralığında iken, bu rakam ahşap ürünlerde 10.000-18.000 TL civarlarına çıkabilmektedir. Bu fiyatlandırma tamamen kullanılacak ham maddenin özelliği, kullanılacak kaydırak – salıncak sayısı ve tipi, ürünün montajının yapılacağı yerin fabrikaya uzaklığı vb. onlarca sebebe bağlıdır. Bu etmenler dışında çoçuk oyun parkı fiyatları üretici firmaların karlılık politikası da doğrudan etkilemektedir.

Söz konusu bu çocuk parkı oyuncakları, Fiberglas Kompozit ham maddeden üretildiğinde hem daha uzun ömürlü ve kaliteli ürünler temin edilebilmekte; hem de daha uygun fiyatlara ürün temin edilebilmektedir. Fiberglas malzeme ahşap ve metal ürünlere göre son derece uzun dayanıma ve mukavemete sahip olmasından dolayı, ortalama ömrü 3-5 yıl olan çocuk parklarına nazaran çok daha uzun yıllar dayanım sağlamaktadır. Bu durum da birim fiyatlarda başlangıç için dezavantaj gibi gözükse de, kullanım ömrü referans alındığında tüketici için son derece avantajlı bir durum sağlamaktadır.

Temel olarak çocuk parkı fiyatları;

Tek Kuleli Çocuk Parkı : 4.000 TL – 12.000 TL

İki Kuleli Çocuk Parkı : 9.000 TL – 20.000 TL

Üç Kuleli Çocuk Parkı : 15.000 TL – 30.000 TL

Fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Bu fiyatlar bir çok değişkene göre belirlenmekte olup, seçeceğiniz ürünün fiyatları bu aralıkların altında da üstünde de kalabilmektedir.

Çocuk Parkı ürünlerimizle ilgili fiyat almak ve teknik hususlarda merak ettiklerinizi sorabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim : 0354 217 20 23

Cep : 0546 217 20 23

BİZE ULAŞIN