Bir telefon kadar yakınız!
0 354 217 20 23
Dil Seçin

Çocuk Parkı Nereden Alınır?

Çocuk Parkları, çocukların fiziksel hareket kabiliyetlerini geliştirebildikleri, doyasıya oyun oynayıp diğer çocuklarla sosyal iletişime geçebildikleri özel olarak üretilmiş mekanlardır. Tüketicilerin en merak ettiği konu çocuk parkı nereden alınır?

Birçok üretim standartlarını ve şartlarını barındıran, belirli ölçülerde ve malzeme özelliklerinde üretilen bu alanları, doğru üreticiden doğru koşullarda satın almak ve uygulatmak gerekmektedir. Sektörün suistimale açık olması sebebiyle birçok merdiven altı tabir edilebilecek üretici çocuk parkı ürettiğini söylemekte ve tüketiciyi yanlış yönlendirmektedir.

Standartların vermiş olduğu ölçü ve kalitede üretim yapmanın yüksek maliyetleri sebebiyle, belgeli ve kurumsal üreticilerin altında fiyatlar vererek tüketicileri yanlış olana yönlendirmektedirler.

Oysa, ürünlerle oynayacak ve ürünlere temas edecek kişi, en değerli varlıklarımız çocuklarımızdır. Asla kaliteden ve güvenlikten ödün verilmemesi gerekilen ürünlerin başında çocuk parkları gelmektedir. Fakat ekonomik sebepler doğrultusunda tüketiciler merdiven altı üreticilere yönlenmektedir.

Çağrı Park olarak, kuruluşumuz olan 1996 yılından beri edindiğimiz tecrübe ile sizlere doğru ve sağlıklı çocuk parkı ürünlerini sunmak için çabalıyoruz. Sahip olduğumuz EN 1176 standart belgeleri ile, uluslararası standart ölçülerinde çocuk parkı üretimi gerçekleştiriyoruz. Böylece çocuklarımıza zarar verebilecek malzeme ölçüleri, sivri-keskin noktalar, tehlike yarayabilecek parçalar ve tehlikeli ham maddeler kesinlikle kullanmıyoruz.

Çocuk Parkı nereden alınır diye düşünüyorsanız, doğru çocuk parkı ürünleri için lütfen iletişime geçiniz.

Bize e-mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.