Size bir telefon kadar yakınız
0 354 217 20 23
Dil Seçin

Çocuk Parkı Tefrişi – Şartnameleri

Çocuk Parkı Tefrişi

Çocuk oyun parkı ekipmanları, peyzaj projelerinin olduğu kadar zaman zaman mimari projelerin de olmazsa olmazları arasındadır. Yetişkinler için tasarlanan alanlar içerisinde, bir bütün olarak yer alan çocuk parkları, konusunda uzman kişilerce tasarlanmaktadır.

Çoğu zaman mimarlar ve peyzaj mimarları, tefriş ve şartname arayışları konusunda çocuk parkı üreticileri ile iletişime geçmektedirler. Zaman zaman da kendi tasarımları olan ürünleri, çizimini ve şartnamelerini kendileri hazırlamak suretiyle sunmaktadırlar.

Çocuk parkları, görünenin aksine yüzlerce uluslararası standarda sahip ürünlerdir. Çocuk parkı ürünleri tasarlanırken, korkuluk aralık mesafelerinden platform yüksekliklerine, kaydırak kayma açılarından salıncak zinciri bakla boyutuna kadar yüzlerce kritere göre üretim yapılmaktadır. Haliyle peyzaj mimarları ve mimarlar çocuk oyun grubu tasarladıklarında  söz konusu kriterleri atlayabilmektedirler.

Bazı mimari web siteleri de temel bazı tefrişlere ait dökümanlar sunmaktadır. Fakat bunlar hatalı ya da eksik olabilmektedir.

Tefriş Sunan Web Sitesi

Söz konusu bu sıkıntılara sebep olmamak ve çocuklarımıza daha sağlıklı ürünler sunabilmek adına Çağrı Park, ücretsiz olarak çocuk parkı tefrişi ve çocuk oyun grubu teknik şartnameleri sunmaktadır.

Firmamız ürünlerinden beğenmiş olduğunuz ürünlerin teknik şartnamelerini, ürünün ilgili sayfasında bulabilir; bulamadığınız teknik şartname ve tefriş talepleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızdan temin edebileceğiniz çocuk parkı teknik şartnamelerine bazı örnekler aşağıdadır;

KEPÇE TEMALI ÇOCUK PARKI ŞARTNAMESİ

UÇAK TEMALI ÇOCUK PARKI ŞARTNAMESİ

ZÜRAFA TEMALI ÇOCUK PARKI ŞARTNAMESİ

Tefriş taleplerinize, kullanmak istediğiniz program formatına göre yanıt verebilmemiz dışında ürünlerin sunumlarınızda farklılık yaratabilmesi adına karikatürize edilmiş resimlerini de firmamızdan temin edebilirsiniz. Tefriş taleplerinize karşılık olarak gelecek örnek görsel şekilleri aşağıdadır;

 

 

 

 

 

 

Tefriş Talepleriniz ile İlgili Bizimle İletişime Geçin