Bir telefon kadar yakınız!
0 354 217 20 23
Dil Seçin

Teleferikli Kız Kulesi Çocuk Parkı – CGR 09

Teleferikli Kız Kulesi Çocuk Parkı Özellikleri / Features / черты
Kullanıcı Sayısı / Number of Users / количество пользователей: 20
Güvenlik Alanı / Safety Area / Зона безопасности: 2900×1000 cm
Yükseklik / Height / высота: 675 cm

  • Teleferikli Kız Kulesi Temalı Çocuk Parkı Oyun Grubu, tasarımı ve üretimi tamamen Çağrı Park’a ait olan ve kültürel değerlerimizi ön plana çıkarmayı amaçlamış özel bir üründür.
  • Ürün kullanıldığı bir çok parkta ve şehirde, çocuklarımıza milli kimliğimizin aşılanmasını sağlamış, araştırma ve öğrenme ihtiyacı oluşturmuş ve çocuklarımıza oyun oynarken hayal kurmalarına yardımcı olmuştur.
  • Ürün sahip olduğu teleferik sistemi ile, kısa bir mesefade çocuklarımızın askı aparatına tutunarak, yavaş bir sürat ile kız kulesi görünümlü ana binadan, deniz feneri görünümlü diğer binaya seyehatini sağlamaktadır. Bu seyahat, çocuklar için artık sıradanlaşmış olan kaydıraktan kayma ve salıncakta sallanma aktivitelerine nazaran çok daha eğlenceli bir fonksiyondur. Ürünün tercih edilmesindeki en önemli faktör haline gelmiştir.
  • Ürün, metal konstrüksiyon üzeri fiberglas kompozit malzemeden üretilmektedir. Kullanmış olduğumuz kompozit malzemeler cam elyafı ile polyesterin birleşiminden oluşmaktadır ve son derece sağlam bir yüzey oluşturmaktadır. Klasik çocuk oyun grubu malzemelerine oranla çok daha sağlıklı bir hammadde olup, yanmaz, alevlenmez.
  • Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.