Bir telefon kadar yakınız!
0 354 217 20 23
Dil Seçin

Uzay Üssü Oyun Grubu – CGR 40

 

Uzay Üssü Özellikleri / Features / черты
Kullanıcı Sayısı / Number of Users / количество пользователей: 10
Güvenlik Alanı / Safety Area / Зона безопасности: 400×400 cm
Yükseklik / Height / высота: 340 cm

  • Çok uzak diyarlardan gelmiş, geçirdiği uzun yolculuk sonunda büyük bir hızla yeryüzüne düşmüş. Çarpmanın etkisi ile bir kısmı toprağa gömülerek bulunduğu yere saplanmış bir uzay mekiği hayal edin. İşte biz çocuklarımız için, Çocuk Parkında keyifle oynasınlar  diye bu hayalden yola çıkarak uzay üssü oyun grubunu tasarladık.
  • İçerisinde bulunan merdiveni ve merdivenin sonuna konumlanmış kaydırağı ile çocuklarımıza uzay mekiğinden kayma hissini yaşatan bu ürün, ayrıca ilgi çekici görseli ile her yaş grubunun ilgisini çocuk parkına çekecek nitelikte.
  • Ana gövde içerisinde metal profiller ile örülmüş güçlü iskelet üzerine, 3 kat fiberglas kompozit malzeme montajlanarak ana hat üretilir. Akrilik boya ile dilenen renk kombinasyonlarında istenilen görsel üzerine işlenerek müşteri talepleri doğrultusunda boyanır ya da konusunda uzman Çağrı Park ekibi tarafından temalandırılır. Boya işleminin ardından, akrilik boyanın dış koşullara uzun yıllar dayanımını sağlamak adına akrilik vernik ile son kat atılır ve montaja hazır hale getirilir.
  • Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.